آرشیو مطالب

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

تگ(برچسب)

انتخاب بهترین نام دامنه

انتخاب بهترین نام دامنه

در مطلب قبل خصوصیات یک نام دامنه خوب را معرفی کردیم . در این مطلب مقاله ی دیگری نیز در این رابطه برایتان می آوریم .
نام دامنه یکی از مهمترین بخش هایی است که قبل از طراحی سایت باید به آن توجه داشت. نام دامنه خوب علاوه بر اینکه شما را به عنوان یک برند معرفی می کند می تواند در توسعه کسب و کار شما یا معرفی شما کمک شایانی کند ونام دامنه باید کوتاه و مرتبط باشد. یک نام دامنه خوب باید نشانی از برند شما و با حداقل امکان غلط املایی باشد. یعنی اگر کسی نام دامنه شما را شنید و یا به او معرفی شد ، احتمال اینکه آنرا به غلط تایپ کند بسیار پایین باشد.

انتخاب دامنه مناسب

انتخاب دامنه مناسب

كاربران با تايپ نام دامنه شما در مرورگر، با كليك كردن بر روي نام آن در صفحات مختلف وب و یا جستجو در موتورهاي جستجو وارد سايت شما مي‌شوند.
نام سایت شما قبل از اينكه کاربرانتان وارد سايت شما بشوند تا شما بتوانيد آن‌ها را از طريق صفحات سايت خود جذب نماييد در انتخاب آن‌ها تاثير گذار است. بنابراين اولين قدم شما براي ايجاد وب سايتي موفق انتخاب یک دامنه مناسب مي‌باشد. نام دامنه‌ي شما مي بايست متناسب با موضوع وب سايتتان باشد تا بينندگان بدانند كه موضوع وب سايتي كه وارد آن مي‌شوند چيست.

نبايد هايي كه براي افزايش رتبه بايد رعايت كرد

نبايد هايي كه براي افزايش رتبه بايد رعايت كرد

شايد هميشه به دنبال تكنيكهايي كه براي بهبود سئو و بهينه سازي سايت بايد رعايت نمود بوده ايد و اين كه چه كارهايي نبايد انجام دهيد از چشمتان دور مانده است . در اين مطلب تعدادي از نبايد هاي بهينه سازي سايت و افزايش رتبه سايت در موتورهاي جستجو را شرح مي دهيم.

رتبه بالاتر سايت های سازگار با موبايل در گوگل

رتبه بالاتر سايت های سازگار با موبايل در گوگل

موتور جستجو گر گوگل سالانه چندين تغيير در الگوريتم هاي خود براي ارائه بهترين نتايج جستجو انجام مي دهد.چند سالي است كه بخش عمده اي از كاربران اينترنتي را كاربران موبايل و تبلت ها تشكيل داده اند روش های متفاوتی برای راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت وجود دارد که بهترین روش آن وب سایت ریسپانسیو می باشد که در این روش سایت با کمک html و css به گونه ای طراحی می گردد که با سایزهای مختلف نمایش صفحه تطبیق یابد و نیازی به اسکرول افقی نباشد. این روش به عنوان بهترین روش پیشنهادی تمامی موتورهای جستجو می باشد.

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک

سایت داینامیک و پایگاه های داده به سایت ها قدرت فراوانی ارزانی کرده اند. سایت داینامیک مجموعه ای از صفحات است که در پاسخ به درخواست کاربر ساخته می شود و بیشتر محتوای آن از یک پایگاه داده فراهم می شود. سایت داینامیک امروزه بسیار محبوب می باشد.تنها با انتخاب چند گزینه توسط کاربران صفحه ای که مورد نظر وی بوده است، ساخته می شود. این گونه صفحات به کاربران توانایی دسترسی سریع به حجم عظیمی از اطلاعات و به مدیران سایت ها سرعت و سادگی به روز رسانی اطلاعات را هدیه می کنند زیرا تنها اطلاعات پایگاه داده به روز رسانی می شود، نه صدها صفحه دیگر!